Hakkımızda

Hakkımızda

MasselsanGroup Kontrol Sistemleri 2011 yılından beri güvenlik otomasyonu alanında üretici firma olarak faaliyet gösteriyor. Günümüze kadar edindiği tecrübeyle birlikte özellikle Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyetlerinin yanı sıra Balkan ve Asya ülkelerinde de başarılı projelere imza atıyor.


Başarının sırrı ise AR-GE’ye verdiği önem ile, ihtiyaca özel tasarımları ve yenilikçi ürünleri deneyimli kadrosuyla müşterilerine sunuyor olması. Yüksek kapasiteli üretim yapan MasselsanGroup Kontrol, ürünlerini Dünya standartlarına uygun kalite belgeleriyle sunarak büyük kurumsal firmaların yanı sıra uluslararası firmaları da referansları içine katıyor. Yüksek güvenlikli bariyer sistemleri ve otopark sistemlerindeki zengin ürün portföyü, dinamik yapısı, kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her yıl bir önceki yılı geride bırakarak ilerlemeyi hedefliyor.


Büyümeyle beraber gelecek yılların çevre ve şehircilik projelerine katkı sağlayan firmamız, güvenliğinizi sağlarken de sizler için huzurlu bir yaşam arzu ediyor.

7/24
Destek
Hattı