CCTV Kamera Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri

Açıklama

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV (Closed Circuit Television) yani kapalı devre televizyon yayını manasına gelir. Yapılan kablolama ile kameralardan gelen görüntüler bir merkezde toplanıp, DVR ismini verdiğimiz görüntüyü kaydeden cihazlarda kayıt altına alınırlar. Kısacası bir kapalı devre televizyon sistemi kamera, kablo hattı, kayıt cihazı şeklinde 3 temel parçadan oluşmaktadır.

CCTV SİSTEMLERİ GÜVENLİK AÇISINDAN NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAR?

24 saat kesintisiz kayıt yapma özelliği olan kayıt cihazları sayesinde, istediğiniz bölge gece ve gündüz gözlem altında tutulabilir.Bunun en temel faydası kamera görüş açısındaki insanların her bakımdan kendilerine çeki düzen vermesidir.Gerek iş yerlerinde gerekse özel amaçlı kullanımlarda, kamera sistemlerinin insan davranışları üzerinde son derece olumlu etkileri vardır.

Öte yandan kötü niyetli insanlar açısından kamera sistemiher zaman caydırıcı bir unsurdur. Çünkü her zaman arkasında onu izleyen bir şahit bırakmıştır. Bu nedenle hırsızlık, yan kesicilik, gasp, mekan basma, dolandırıcılık, taciz gibi suçlarda kamera sisteminin varlığı olayları önlediği gibi, yaşanacak her türlü olumsuz durumda da kişinin hakkını araması için 24 saat gözü açık birer şahit vazifesi görmektedir. Masselsan Group olarak talepleriniz doğrultusunda yerinde ücretsiz keşif yaparak dünya güvenlik sektörünün lider markalarını sunmaktayız.

Teknik Özellikler

7/24
Destek
Hattı