Tel Üstü Algılama Sistemleri

Tel Üstü Algılama Sistemleri

Açıklama

   Tel çit üstüne uygulabilen, tel çit yüksekliğinin ortasına sistem sensör kablosu çekilerek tel çite yapılan tırmanma, kesme ve kaldırma teşebbüslerini algılayan Kontrol merkezindeki Pc(bilgisayar) üzerine kurulu çevrenin haritası üzerinde noktasal 3 metre yanılgı payı ile algılayan dünyanın en gelişmiş tel çit üstü algılama sistemidir. Tel üstü algılama  sistemi İnrepid CCTV sistemiyle entegre edilebilir. Alarmın geldiği bölgeye hareketli kameralar otomatik olarak yönlendirebilir. İntrepid, tel öitle çevrili dıs alan için, komple bir Elektronik Çevre Güvenlik Sistemidir. İntrepid Southwest Microwave teknolojisi mikro işlemci ve laptap bilgisayar rahatlığıyla birleşmiştir. İntrepid Micropoint kablo ve noktasal bazda algılama teknolojisi ile çalışan Elektroknik Çevre Güvenlik Konusunda ve Tel Üstü Algılama konusunda günümüzün en gelişmiş algılama ve tespit sistemidir.

   Tam yer belirleme dijital sinyal isleme (DSP) ile tel çite yönelik herhangi bir kesme veya tırmanma tesebbüsünü, rüzgar, yağmur, ağır araç gürültüsü gibi dış ortamdan  etkilenmeksizin algılar ve güvenilir bir tarama ve algılama sağlar. Micropoint kablo alarm sinyallerini ve sistem için gereken enerjiyi bütün intrepit modüllerine ve yardımcı sensörlere fazladan bir elektrik tertibatı gerektirmeden gönderir. İntrepid yazılım arabirimleri direk olarka kurulum testi, grafik haritası ve alarm izleme görüntüsüne sahip bir Pc ile desteklenir. Micropoint kablo alarm Sinyallerini ve sistem için gereken enerjiyi büyün intrepid mödüllerine ve yardımcı sensörlere fazladan bir elektrik tertibatı gerektirmeden gönderir. İntrepid yazılım arabirimleri direk olarak kurum testi, grafik haritası ve alarm izleme görüntüsüne sahip bir Pc ile desteklenir.

   3 metre noktasal agılam CCTV sistemi ile kolay enregrasyon proje üzerinden noktasal algılama her1,1 metrenin kalibrasyon yapılabilir.

Teknik Özellikler

7/24
Destek
Hattı